Lisans Politikamız

SETCAD bütçenize en uygun lisanslama politikası sunmaya çalışır. Lisanslamada genellikle 2 tür model kullanılır : Kalıcı lisans ve yıllık kiralama. Kalıcı lisans bir programı satın aldığınızda süresiz kullanım imkanı tanır ancak ilk kurulumda lisans bedelleri oldukça yüksektir. Teknolojinin hızla değişmesi sebebiyle alınan bir yazılım ürünü genellikle 3-5 yıl içinde ihtiyaçlara cevap veremeyecek ve yenilenme ihtiyacı duyacaktır. Kiralama yöntemine göre ise kullanıcı önceden çok yüksek bedel ödemez, program kullanıcı ihtiyaçlarına göre sürekli gelişir. Kullanıcı aldığı hizmetten memnun kalmadığı veya ürünün ihtiyaçlarını karşılamadığı durumlarda kullanımı sonlandırabilir.

SETCAD iki lisans modeline de uygun ürün sunmaktadır.

Lisans Modellerimiz

1-Yıllık Abonelik (Önerilen)

SETCAD kalıcı lisans yerine kullanıcının programdan memnun kaldığı süre boyunca ödeme yapabileceği, güncelleme ve yeni özelliklerden sürekli faydalanabileceği bir lisans modeli önermektedir.

SETCAD'in lisans kullanım ücretlerinin 15,4$ / Ay gibi diğer CAD programlarına göre oldukça düşük seviyede olması, %100 yerli üretim olması ve dışa bağımlılığının bulunmaması sebebiyledir.

Lisans Süresi Kontrolü

Lisans süresi aktivasyon tarihinden itibaren 1 yıl geçerlidir. Bu süre içinde yayınlanan tüm revizyon değişikliklerinden ve teknik destek hizmetinden ücretsiz yararlandırılır. Program lisans süresini setcad.com sitesinden ayda 1 kez kontrol eder. (Kontrol sürecinde internet olmasa da en az 10 kez kullanılabilir).

 

2- Kalıcı Lisans (Ömür boyu)

SetCAD programının kalıcı lisanslı fiyatı 595 $ 'dır. Bu lisans tipinde aylık veya yıllık ilave ödeme yoktur. Ancak revizyon güncellemesi yapılamaz. Yeni versiyonlara yükseltmek için Kalıcı Lisans bedelinden üzerinden %30 indirim yapılır. SetCAD V.3'ü kalıcı olarak satın almak için teklif isteyin.

Lisans Süresi Kontrolü

Lisans süresi aktivasyon tarihinden itibaren başlar ve ömür boyu geçerlidir. Ancak yeni yayınlanacak revizyon ve değişikliklerden yararlanılamaz.